ДОСТАВКА ПО МИРУ
ДОСТАВКА ПО МИРУ

Ароматні шедеври вiд THE DIFFERENT COMPANY

Ароматні шедеври вiд THE DIFFERENT COMPANY

"Унікальна концепція та найвища майстерність"

 

Французький парфумерний будинок The Different Company був заснований в 2000 році, засновником якого був знаменитий парфумер Жан-Клод Еллен, його дочка Селін Еллен та дизайнер Тьєррі де Башмакофф. Всесвітній відомий парфумер Жан-Клод Еллен створив аромати для таких брендів, як Bvlgari, Frederic Malle, Hermes, Cartier. Концепція іншої компанії полягає у створенні вишуканих, розкішних ароматів, використовуючи дорогі, унікальні компоненти.

 

 

 

 

The Different Company успішно закріпився у світі високої парфумерiї як унікальний бренд-законодавець сучасного парфумерного мистецтва, який підносить чуттєве задоволення від ароматів і красу їх шлейфів. Висока майстерність авторів дозволяє створювати неповторні аромати, які можна назвати досконалими творіннями.

З цієї точки зору The Different Company не є звичайною компанією, і більше схожа на творчу майстерню, в якій працюють творчі люди, об'єднані однією ідеєю - щоб дарувати людям радість своєю творчістю.

 

 

 

Sublime Balkiss

 

Sublime Balkiss - це парфум для жінок та чоловіків, він належить до групи шипрові квіткові. Sublime Balkiss випущено у 2008 році. Парфумер: Celine Ellena.

 

Sublime Balkiss, композиція присвячена леді Balkis на прізвисько Queen of Sheba- королеві Ефіопії, дружині ізраїльського короля Соломона. Цариця Шеви (Саба, древнеефіоп Нігіста Саба), X століття до н. е. – легендарна правителька аравійського царства Саба (Шеба), чий візит в Єрусалим до ізраїльського царя Соломона описаний в Біблії. Ім’я цієї правительки в Біблії не згадується. У більш пізніх арабських текстах вона зветься Балкіс (Билкис, європеїзуються. -Балкіда), а в ефіопських легендах – Македа. У масовій англомовній культурі назва її країни, Шеба, іноді помилково приймається за особисте ім’я. Суть зваблювання в шипрі з живою, сучасною композицією. Шипр без дубового моху пропонує казковий букет ніжних оксамитових листя фіалки, дамаської троянди і таємничого, теплого пачулі. Sublime Balkiss представить Вам чудово жіночну композицію запахів – напрочуд м’яку і відповідну для щоденного носіння.

 

 

 

Початковi ноти: Бергамот, дика ожина, фіалка, чорниця.

Ноти сердця: Акорд какао, болгарська троянда, бузок.

Базові ноти: Верес, пачулі, какао.

 

Додайте парфум до своєї колекції для тих днів, коли ви хочете нагадати про свіжість весни та пробудження емоцій!

 

Ціна 6699 грн.

Щоб замовити пишіть на номер +38067 555 33 22 або на пошту help@flwssly.com, використовуйте "кнопку зв'язку" на сайті або кнопку "зворотнiй дзвінок".

 

 

 

Pure eVe just Pure

 

Pure eVe just Pure — це парфум для жінок та чоловіків, він належить до групи квіткові дерев'яно-мускусні. Pure eVe випущено у 2011 році. Парфумер: Celine Ellena.

 

Pure eVe це реалізація простої ідеї: створити невибагливий та зручний аромат, свіжий та розкішний, такий же м'який та елегантний, як зручна сорочка чи маленька чорна сукня. Для неї та для нього, аромат розкутої та привабливої розкоші, який можна носити щодня.

 

 

Початковi ноти: Альдегіди.

Ноти сердця: Біла троянда, льон, мімоза.

Базові ноти: Білий кедр, зацукрований мигдаль, мускус, солодкі ноти і сухофрукти.

 

Наповнений переливаючою повітряною свіжістю Pure Eve just Pure, безтурботно радісний і невимушено простий, зачарує вас своїм прохолодним невагомим дотиком, лагідним, як весняний вітер!

 

Ціна 6699 грн.

Щоб замовити пишіть на номер +38067 555 33 22 або на пошту help@flwssly.com, використовуйте "кнопку зв'язку" на сайті або кнопку "зворотнiй дзвінок".

 

 

 

After Midnight

 

After Midnight - це парфум для жінок та чоловіків, він належить до групи фужерні. After Midnight випущений у 2012 році. Парфумер: Emilie Bevierre-Coppermann.

 

Коли сонце ховається за обрій і землю огортають сутінки, з'являється він - загадковий After Midnight. «Мій колір та мій аромат звуть у ніч. Щоб я відкрила вам усі свої таємниці, ви повинні носити мене, коли світ сповиває темряву», — йдеться у презентації композиції. Неповторність туалетної води підкреслена унікальним багаторазовим флаконом фіолетового кольору, автором якого є відомий дизайнер та один із засновників бренду Thierry de Bachmakov.

 

 

Початковi ноти: Бергамот, корінь ангелики, неролі.

Ноти сердця: Iрис, білий жасмин, мастикове дерево.

Базові ноти: Aмброве дерево, бензоїн, лабданум.

 

After Midnight – справжня магія, що розкривається з настанням ночі. Аромат, який заворожує після опівночі та не відпускає до ранкового пробудження!

 

Ціна 3999 грн.

Щоб замовити пишіть на номер +38067 555 33 22 або на пошту help@flwssly.com, використовуйте "кнопку зв'язку" на сайті або кнопку "зворотнiй дзвінок".

 

 

 

White Zagora

 

White Zagora - це парфум для жінок та чоловіків, він належить до групи квіткові. White Zagora випущений у 2013 році. Парфумер: Emilie Bevierre-Coppermann.

 

Істинна леді, немов квітка, має ніжність, легкість і миловидність, яка притягує до себе і зачаровує. Саме для таємничих, загадкових і розкішних жінок французький парфюмерний будинок The Different Company представив цей елітний квітковий аромат.

 

Свіжий Оазис. Загора - один з найбільших і красивих оазисів в Марокко, розташований на краю Сахари. У цій країні квітка апельсина - довга тисячолітня традиція і унікальний аромат, що дає життя. Пряний початок передбачає округлі ноти серця, побудовані навколо квітки апельсина і прикрашені дуетом туберози і персика. Амброво-мускусні ноти в шлейфі підтримують спокусливу чуттєвість аромату.

 

 

Початковi ноти: Бергамот, неролі, цитрус.

Ноти сердця: Квіти персика, листя апельсина, тубероза.

Базові ноти: Амбра, білий мускус, османтус.

 

Хто знає, може бути саме завдяки цьому аромату його власниця підкорить серце того єдиного чоловіка?

 

Ціна 3999 грн.

Щоб замовити пишіть на номер +38067 555 33 22 або на пошту help@flwssly.com, використовуйте "кнопку зв'язку" на сайті або кнопку "зворотнiй дзвінок".

 

22 сентября 2022