ДОСТАВКА ПО МИРУ
ДОСТАВКА ПО МИРУ

Розкiшнi аромати вiд Miller et Bertaux

Розкiшнi аромати вiд Miller et Bertaux

 

"Аромати, які звучать на тілі, але створені для душі. Вони - втілення гармонії між нашим внутрішнім та зовнішнім світом"

 

 

Miller et Bertaux – відомий французький дизайнерський будинок. Він був заснований у 1985 році Френсісом Міллером та Патріком Берто — двома партнерами, художниками та мандрівниками. Компанія зароджувалася як мережа магазинів високоякісного одягу та предметів для дому. Безпосередньо дизайном і виробництвом власних виробів Френсіс і Патрік зайнялися десятиліття після заснування.

 

 

 

Miller et Bertaux займається створенням одягу для чоловіків та для жінок, випуском ароматів та предметів для дому. В основі стилю Miller et Bertaux лежать поезія, свобода та відсутність умовностей.

 

Натхнення Френсіс та Патрік черпають у своїх подорожах, включаючи мотиви пережитого у свої вироби, чи то посуд чи шарф, наповнюючи таким чином міське життя природними елементами. Перший аромат бренду створений у 2006 році, а всього на цей час випущено вже близько двох десятків парфумерних композицій. Аромати для Miller et Bertaux розробив парфумер Vincent Ricord.

 

Символом стилю Miller et Bertaux є нанесення поетичних рядків на лаконічному фоні парфуму.

 

 

Close your eyes, and…

 

Close Your Eyes від Miller Et Bertaux – парфум, який ще в своїй назві обіцяє вам захоплюючу подорож фруктовими садами і квітковими галявинами, варто тільки закрити очі. Цю парфумовану воду можуть носити як чоловіки, так і жінки. Аромат прикрасить і продемонструє незвідані куточки вашої душі з кращого боку. Закрийте очі і відчуйте багатство і насиченість аромату!

 

 

Фруктово-квіткова феєрія починається відгомонами свіжості, які забезпечуються мандарином і лимоном. Потім в композиції чується аромат жасмину, гваякового дерева і турецької троянди. Вони захоплюють і манять за собою у світ незвіданих бажань. Фінальна симфонія забезпечується геліотропом, корицею, гваяковим деревом, мигдалем і грушею. Цей квартет гідно завершує аромат, залишаючи після себе більш ніж приємний післясмак.

 

Ексклюзивний аромат, створений як втілення того таємного світу, який є в душі кожного з нас, тих бажань, про які ми нікому не говоримо...

 

Закрийте ваші прекрасні очі і уявіть все, що вам подобається. Це справжнє божевілля, примха... Аромат м'яко розкривається на шкірі, наче ніжна вуаль.

 

Miller Et Bertaux Close Your Eyes – закрийте очі в передчутті насолоди. Таємничий і загадковий парфум не розчарує вас!

 

Початковi ноти: Гваякове дерево, груша, цедра лимонів сицилійських, калабрійський танжерін.

Ноти сердця: серця жасмину, тисяча турецьких троянд.

Базові ноти: Кориця, геліотроп, мигдаль.

 

Ціна 3999 грн.

Щоб замовити пишіть на номер +38067 555 33 22 або на пошту help@flwssly.com, використовуйте "кнопку зв'язку" на сайті або кнопку "зворотнiй дзвінок".

 

 

Malagasy

 

Malagasy – це спогад про поїздку в саме серце острова Мадагаскар у пошуках місцевого екзотичного скарбу – мадагаскарського дикого перцю, який на місцевій мові називають «вуатсіперифері», що перекладається з малагасійської мови як «плід ліани».

Аромат створений для чоловіків і жінок, він належить до групи дерев'яних пряних.

 

 

Збалансований аромат з деревними і квітковими відтінками, наповнений свіжістю лимона і апельсина, що іскриться, а також пікантним звучанням екзотичного мадагаскарського перцю, який втілює собою все природне багатство і розкіш острова Мадагаскар, який славиться своєю унікальною природою.

 

Початковi ноти: бергамот, рожевий перець, дикий мадагаскарський перець.

Ноти сердця: серце: кмин, гвоздика.

Базові ноти: кедр, лабданум, гваякове дерево, ладан, мох, пачулі.

 

Ціна 3999 грн.

Щоб замовити пишіть на номер +38067 555 33 22 або на пошту help@flwssly.com, використовуйте "кнопку зв'язку" на сайті або кнопку "зворотнiй дзвінок".

 

 

Oh, ooOh…oh

 

Це ім’я восьмого створення Miller та Bertaux.

Аромат створений як балада, народна пісня з якої йдуть дорогою.

Аромат, зітканий з вітру, дерева, диму та звуків гітари.

 

 

Назва аромату Oh, ooOoh ...oh - це символ того, що композиція створена, мов ароматна балада, народна пісня під звуки гітари, акорди якої переносять нас з Індії до Каліфорнії.

 

Осінь, дерев'яний будиночок на березі моря, який ховається за нічним туманом. Полум'я в каміні... Джин із тоніком... Аромат сухої трави. Навколо – велична американська природа. Кущі полину, ялівцю, величезні червоні дерева. Там, за рівниною розбитий похідний табір, і повітря піднімаються завитки диму священних пахощів. Ніч сповнена ароматом квітів гіркого апельсина.

 

Початковi ноти: Цедра севільського апельсина, квіти гіркого апельсина.

Ноти сердця: Акорд джину, акорд абсенту, ялівець, дикий полин.

Базові ноти: Червоне дерево, американський кедр, суха трава, лабданум, шкіра, мох, індійські пахощі.

 

Ціна 3999 грн.

Щоб замовити пишіть на номер +38067 555 33 22 або на пошту help@flwssly.com, використовуйте "кнопку зв'язку" на сайті або кнопку "зворотнiй дзвінок".

19 сентября 2022