ДОСТАВКА ПО МИРУ
ДОСТАВКА ПО МИРУ

Спеціальна пропозиція листопада!

Спеціальна пропозиція листопада!

Секрети жіночності і краси в колекціях Аnouki

 

Бренд ANOUKI заснований в 2013 році в Тбілісі. Його створила Анукі Арешидзе, дівчина, яка завжди була тісно пов'язана з fashion індустрією: топ-модель, яка пізніше навчалася дизайну в університеті Марангони і заснувала бренд, про що мріяла з дитинства. Успіх не змусив довго чекати, в 2017 році, її вже запросили до участі в Міланському тижні моди і навіть стати постійним членом заходу. Крім всіх високих досягнень в міжнародній модній індустрії бренд Аnouki гаряче улюблений багатьма дівчатами в усьому світі, адже кожна річ від Аnouki - це справжній витвір мистецтва, але в той же час одяг бренду є носибельним і відмінно вливається в повсякденні і вечірні образи.

 

 

Засновниця бренду переконана, що сила жіночності не в строкатих і кричущих нарядах, жіночність - це внутрішнє відчуття, яке народжується разом з внутрішнею гармонією і впевненістю. Тому при створенні колекцій на перший план виходить головна героїня, внутрішню красу якої не приховати за одягом, її можна тільки підкреслити грамотно створеними образами.

 

У колекціях ANOUKI представлені:

  • класичні костюми і піджаки;
  • брюки з вовни і екокожі;
  • блузи з оригінальним декором;
  • романтичні сукні та спідниці;
  • взуття.

 

 

 

JW PEI - гармонійне поєднання чудового дизайну та етичності за доступною ціною

 

JW PEI - веганський дизайнерський бренд з Лос-Анджелеса, США, заснований чоловіком та дружиною. Натхненням для створення бренду послужила ідея про те, що мода має бути доступною, простою та надихаючою. В основі бренду лежить мінімалістський дизайн із екологічно чистих веганських матеріалів.

Цінності бренду: "Ми демонструємо, як модний бренд може розсунути кордони, щоб створювати красиві, екологічно безпечні та вільні від жорстокості продукти".

JW PEI зі своєю сучасною мінімалістською естетикою висуває та прагне продемонструвати жіночу красу та силу за допомогою кумедної та творчої моди.

Бережливість та турбота про навколишнє середовище закладені у ДНК бренду JW PEI. Для своїх виробів JW PEI використовує високоякісне полотно (ультратонку мікрофібру, яка безпечніша за пластикові аналоги, легша і міцніша за натуральну шкіру), поліуретан і сертифіковану тканину з перероблених пластикових пляшок (у підкладці).

 

 

 

Купуй будь-яку річ з колекції ANOUKI FW22 і отримаєй знижку - 70% на сумку JW PEI.

Поспішай, пропозиція обмежена!
 

05 ноября 2022