Меню
Ваш Кошик

Оплата та Доставка

ОПЛАТА, ДОСТАВКА, ПОДАТКИ, СКАСУВАННЯ, ПОВЕРНЕННЯ, ОПЛАТА

При оплаті онлайн на сайті ви будете перенаправлені на захищену сторінку платіжної системи WayForPay, Liqpay для введення даних вашої картки.

Підтримувані платіжні системи Visa та Mastercard


Після здійснення покупки наша служба підтримки відправить вам чек будь-яким зручним способом: електронною поштою, в Telegram, Whatsapp або Viber.

СКАСУВАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Якщо ви вирішили скасувати своє замовлення, у вас є час, поки воно не доправлене до поштового відділення, звідки ми надсилаємо вам посилку. Будь ласка, у цьому випадку звертайтесь до нас лише за телефоном +38(067)555-33-22.

ДОСТАВКА

Замовлення, розміщені до 13:00 (Центральноєвропейський літній час) з понеділка по п'ятницю (крім святкових та вихідних днів), будуть надіслані того ж дня.Замовлення, розміщені після 13:00 (Центральний європейський літній час), будуть надіслані наступного робочого дня:Станом на сьогодні ми надсилаємо замовлення по всьому світу через міжнародну логістичну компанію Укрпошта.Замовлення територією України надсилаються через Укрпошту або Нову Пошту.Вартість доставки розраховується під час оформлення замовлення.Посилання для відстеження надсилання буде надіслано в SMS. Замовлення, оформлені у святкові та вихідні дні, будуть опрацьовані у найближчий робочий день.

ЙМОВІРНІ ЗАТРИМКИ

Ми робимо все можливе для забезпечення своєчасної доставки всіх замовлень. Будь ласка, майте на увазі, що наші партнерські логістичні компанії повідомляють нам про ймовірні дати доставки, і в деяких випадках замовлення можуть бути доставлені пізніше, ніж передбачено.

ЗАМОВЛЕННЯ НЕ ПРИЙШЛО

Якщо вам не доставлений товар або посилка, будь ласка, зв'яжіться з нами протягом 30 днів від дати відправки.

ОТРИМАННЯ ПОСИЛАННЯ У ПОШТОВОМУ ВІДДІЛЕННІ (ЛИШЕ ДЛЯ МІЖНАРОДНИХ ВІДПРАВЛЕНЬ)

Коли ваше замовлення прибуває до Вашого поштового відділення, допустимий термін зберігання посилки становить 14 днів (для міжнародних відправлень). Якщо посилка не буде забрана протягом цього періоду, вона буде відправлена ​​до нас, і Ви, як покупець, будете нести витрати за її повернення відповідно до тарифів транспортної компанії.

ОТРИМАННЯ ПОСИЛАННЯ У ПОШТОВОМУ ВІДДІЛЕННІ (УКРАЇНА)

Ваше замовлення буде перебувати у відділені перевізника відповідно до термінів безплатного зберігання посилок на відділенні (https://novaposhta.ua/zberigannia)

КРАЇНИ ДОСТАВКИ, ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ

Доставка товару по Україні можлива:"Новою поштою" у відділення або кур'єром по всій Україні (термін доставки 2-4 робочі дні залежно від типу доставки та розташування населеного пункту).Доставка по Україні безплатна за умови повної оплати товару перед відправленням.Доступна міжнародна доставка (вартість – від $20 за курсом обміну дол.США).

УкрПошта:

  • • Європа – 7-14 календарних днів
  • • Польща – 7 календарних днів
  • • Ізраїль – 7-14 календарних днів
  • • Грузія – 7-14 календарних днів
  • • Інші країни – 7-21 календарний день

МИТО ТА ПОДАТКИ

Зверніть увагу, що всі міжнародні замовлення можуть оподатковуватись імпортними митами та податками. Тарифи встановлюються вашими місцевими митними органами. Будь ласка, перевірте сайт митниці країни, до якої ви замовляєте, для отримання додаткової інформації.