Меню
Ваш Кошик

Кольє

Кольє
Бренд: Laura Lombardi
Масивний ланцюжок з латуні, покритої 14-каратним золотом, від Laura Lombardi. Застібка - карабін. Підвіска у вигляді трьох додаткових ланок, остання - найбільша. Акцентний аксесуар, який доповнить образи в діловому і повсякденному стилях.Склад: латунь, покрита золотомЗроблено в США..
6,445 ₴
Без податку:6,445 ₴
Бренд: Laura Lombardi
Кольє з латуні, покритої 14-каратним золотом, від Laura Lombardi. Застібка у вигляді клешні лобстера. Ланцюжок складається з овальних ланок. Мінімалістичний стиль. Універсальний аксесуар на кожен день.Склад: латунь, покрита золотомЗроблено в США..
3,966 ₴
Без податку:3,966 ₴
Бренд: Laura Lombardi
Кольє з латуні, покритої 14-каратним золотом, від Laura Lombardi. Застібка у вигляді клешні лобстера. Ланцюжок складається з прямих і круглих ланок. Мінімалістичний стиль. Універсальний аксесуар на кожен день.Склад: латунь, покрита золотомЗроблено в США..
5,619 ₴
Без податку:5,619 ₴
Бренд: Laura Lombardi
Ланцюжок з латуні, покритої 14-каратним золотом, від Laura Lombardi. Застібка у вигляді клешні лобстера. Ланцюжок складається з овальних ланок. Мінімалістичний стиль. Аксесуар ідеально доповнить літні міські і пляжні образи.Склад: латунь, покрита золотомЗроблено в США..
3,140 ₴
Без податку:3,140 ₴
Позолочений ланцюжок ручної роботи J.Laura Constantine з перлами і кубічним цирконієм. Модель виконана в мінімалістичному стилі, прикрашена геометрічними деталями у вигляді кілець різної величини, перлинною намистиною і кубічним цирконієм. Застібка - карабін.Склад: Ланцюжок із підвіскою з культивова..
10,095 ₴ 20,190 ₴
Без податку:10,095 ₴
Бренд: Janashia
Ланцюжок із підвісом від грузинського дизайнера Janashia. Модель виконана в мінімалістичному стилі. Застібка - карабін. Тонкий золотистий ланцюжок переходить в оригінальний дизайнерський підвіс.Позолочена латунь..
5,291 ₴ 10,581 ₴
Без податку:5,291 ₴
Бренд: Janashia
Ланцюжок із підвісом з перлів від грузинського дизайнера Janashia. Модель виконана в мінімалістичному стилі. Застібка - карабін. Тонкий золотистий ланцюжок плавно переходить в оригінальний дизайнерський підвіс з перлами.Позолочена латунь, прісноводні перли..
3,821 ₴ 7,642 ₴
Без податку:3,821 ₴
Позолочений ланцюжок ручної роботи J.Laura Constantine з перлами. Модель виконана в мінімалістичному стилі, прикрашена геометрічними деталями у вигляді кілець різної величини і перлинною намистиною. Застібка - карабін.Склад: позолочений ланцюжок і культивована перлина..
6,533 ₴ 13,065 ₴
Без податку:6,533 ₴
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)