Меню
Ваш Кошик

UrbanCode

Бренд: UrbanCode
Двусторонний жилет из искусственной кожи из осенне-зимней коллекции URBANCODE. Подкладка из искусственной овчины. V-образный вырез. Без рукавов. Модель имеет широкие остроконечные лацканы и смещенную от центра застежку на пуговицы спереди. Два накладных кармана. Этот жилет одновременно теплый и дыша..
5,800 ₴ 11,600 ₴
Без податку:5,800 ₴
Бренд: UrbanCode
Двосторонній жилет зі штучної шкіри із осінньо-зимової колекції URBANCODE. Підкладка із штучної овчини. V-подібний виріз. Без рукавів. Модель має широкі гострі лацкани і зміщену від центру застібку на ґудзики спереду. Дві накладні кишені. Цей жилет одночасно теплий та дихаючий, створює ідеальний баг..
5,800 ₴ 11,600 ₴
Без податку:5,800 ₴
Бренд: UrbanCode
Двостороннє довге пальто міді із осінньо-зимової колекції URBANCODE. Плюшеве хутро, поєднане зі штучною шкірою. Загострені лацкани. Довгий рукав. Довжина міді. Модель застібається на пояс. Дві кишені з боків. Поєднуйте це пальто з джинсами та черевиками, щоб створити повноцінний образ.ДЕТАЛІ• Колір:..
8,450 ₴ 16,900 ₴
Без податку:8,450 ₴
Бренд: UrbanCode
Двосторонній піджак із осінньо-зимової колекції URBANCODE. Модель виконана з веганських матеріалів: верх - екошкіра у чорному кольорі, хутряне оздоблення та внутрішня частина - екохутро у чорному кольорі. Відкладний комір. Довгий рукав. Кишені на блискавці та клапанах з боків. Лінія плеча занижена. ..
5,400 ₴ 10,800 ₴
Без податку:5,400 ₴
Бренд: UrbanCode
Двосторонній піджак із осінньо-зимової колекції URBANCODE. Модель виконана з веганських матеріалів: верх - екошкіра в коричневому кольорі, хутряне оздоблення та внутрішня частина - екохутро у кремовому відтінку. Відкладний комір. Довгий рукав. Кишені на блискавці та клапанах з боків. Лінія плеча зан..
5,400 ₴ 10,800 ₴
Без податку:5,400 ₴
Бренд: UrbanCode
Двостороннє пальто в сорочковому стилі від Urbancode. Модель виконана з шерпи і веганської шкіри в натуральних відтінках. Відкладний комір. Вільний крій, лінію талії можна виділити поясом в тон. На грудях і з боків врізні кишені. Лінія плеча занижена. Застібається на гудзики. З боків розрізи з округ..
4,394 ₴ 14,647 ₴
Без податку:4,394 ₴
Бренд: UrbanCode
Двостороннє пальто в сорочковому стилі від Urbancode. Модель виконана з шерпи і веганської шкіри в ніжно-рожевому відтінку. Відкладний комір. Вільний крій, лінію талії можна виділити поясом в тон. На грудях і з боків врізні кишені. Лінія плеча занижена. Застібається на гудзики. З боків розрізи з окр..
4,394 ₴ 14,647 ₴
Без податку:4,394 ₴
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)