Меню
Ваш Кошик

VANDA NOVAK

Золоті босоніжки Charlie Золоті босоніжки Charlie
New
Бренд: VANDA NOVAK
Блискучі босоніжки з колекції VANDA NOVAK. Модель виготовлена з натуральної шкіри, що забезпечує виняткову довговічність та комфорт. Золотий колір надає виняткової елегантності. Каблук висотою 6,5 см, оздоблений кулькою з дорогоцінного металу. Устілка з піни з ефектом пам'яті. Ці розкішні босоніжки ..
16,900 ₴
Без податку:16,900 ₴
Мюлі із сітки з квадратним носком Ava Мюлі із сітки з квадратним носком Ava
New
Бренд: VANDA NOVAK
Ніжні мюлі Ava із колекції VANDA NOVAK. Модель виконана із сітчастої тканини у відтінку слонової кістки. Квадратний носок. Каблук висотою 3,5 сантиметра, увінчаний великою золотою кулькою. Мюлі оброблені натуральною шкірою, а устілка наповнена піною з ефектом пам'яті, що робить взуття комфортним.ДЕТ..
14,900 ₴
Без податку:14,900 ₴
Чорні босоніжки Daisy з квітами Чорні босоніжки Daisy з квітами
New
Бренд: VANDA NOVAK
Феноменальні та стильні босоніжки Daisy із колекції VANDA NOVAK. Модель виготовлена із мікса натуральної шкіри та вінілу. Чорні босоніжки на шпильці висотою 8,5 мм привертають увагу елегантними деталями. Каблук-шпилька, прикрашений золотою кулькою. Елементом декору є чорні квіти у вигляді калли. Ці ..
21,900 ₴
Без податку:21,900 ₴
Бренд: VANDA NOVAK
Туфлі-човники POLA із осінньо-зимової колекції VANDA NOVAK. Модель виготовлена із високоякісної м'якої шкіри. Кулька, покрита 24-каратним золотом, на кінці шпильки дозволяють ставитись до цих туфель як до кращої ювелірної прикраси. Устілка з піни, що амортизує кожен крок, і шкіряна підошва надають ї..
7,450 ₴ 14,900 ₴
Без податку:7,450 ₴
Бренд: VANDA NOVAK
Екзотичні приголомшливі туфлі, оздоблені ніжною золотою кулькою від VANDA NOVAK. Модель виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості з тисненням зміїного візерунка. Золотисто-коричнева палітра надає їм оригінальний стиль. А підкладка з натуральної шкіри та устілка з піни поєднують у собі комфорт ..
7,750 ₴ 15,500 ₴
Без податку:7,750 ₴
Бренд: VANDA NOVAK
Ботильйони JUDY з осінньо-зимової колекції VANDA NOVAK. Модель виконана з еластичної натуральної шкіри чорного кольору. Гнучка верхня частина в області щиколотки. Стійка шпилька висотою 6,5 см, оброблена елегантною золотистою кулькою, підкреслює стильний характер взуття. Вкладка з натуральної шкіри ..
7,850 ₴ 15,700 ₴
Без податку:7,850 ₴
Бренд: VANDA NOVAK
Ботильйони STEFANI з осінньо-зимової колекції VANDA NOVAK. Модель виготовлена з міксу натуральної та екологічної шкіри у чорному кольорі. Високоякісна м'яка шкіра забезпечує феноменальний вигляд та повний комфорт. Оригінальне шнурування від пальців ніг до щиколотки забезпечує ідеальну посадку взуття..
8,000 ₴ 16,000 ₴
Без податку:8,000 ₴
Бренд: VANDA NOVAK
Ботильони MARTHA із осінньо-зимової колекції VANDA NOVAK. Модель виготовлена з натуральної шкіри у чорному кольорі. Висота до щиколотки. 7-сантиметровий дугоподібний каблук. М’який верх навколо щиколотки, який адаптується до форми супінатора, робить взуття ідеально зручним. Розширена скошена передн..
8,400 ₴ 16,800 ₴
Без податку:8,400 ₴
Бренд: VANDA NOVAK
Чоботи на шнурівці XENA у стилі ретро з осінньо-зимової колекції VANDA NOVAK. Модель виготовлена із натуральної шкіри в чорному кольорі. Довжина до коліна. Підошва висотою 5,5 см виготовлена з матеріалу Extralight, завдяки чому вона гнучка, легка, добре амортизує та ізолює ногу від холоду. Позаду ти..
11,950 ₴ 23,900 ₴
Без податку:11,950 ₴
Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)